O Mnie

Witam

Nazywam się Tomasz Gać, z branżą Fitness jestem związany od 2006 r. Jestem absolwentem Warszawskiej AWF, Wyższej Szkoły Rehabilitacji oraz ICAN Institute. Regularnie uczestniczę w wielu branżowych szkoleniach i kongresach, na których coraz częściej jestem również prelegentem.

Od lat pracuję jako Trener Personalny, Fizjoterapeuta oraz Wiceprezes Zarządu – Trenerindywidualny.pl Sp.z.o.o.

W ramach TI Health Club (działamy od 2011 r.) odpowiadam za koordynację treningów personalnych (marketing, sprzedaż, rekrutacja i szkolenie trenerów, kontrola i optymalizacja procesów), w których klub jest od wielu lat jednym z liderów na polskim rynku. Obecnie zatrudniamy blisko 100 trenerów i fizjoterapeutów i prowadzimy około 2 tysiące treningów personalnych miesięcznie.

W 2023 r. w podwarszawskim Żyrardowie otworzyliśmy wraz z żoną kameralne studio treningu personalnego i gabinet dietetyczny. W Centrum Zdrowia Chmielna po zaledwie kilku miesiącach działalności na powierzchni 200m kwadratowych nasz zespół prowadzi blisko 150 jednostek treningowych miesięcznie, a ilość ta bardzo szybko rośnie.

Jestem pomysłodawcą, twórcą, koordynatorem i jednym z wykładowców w ramach dwóch podyplomowych kierunków studiów przy Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Te kierunki to: Trener Personalny oraz Fizjoterapia w Sporcie.

Jestem jednym z założycieli Polskiej Federacji Fitness, gdzie od początku jej powstania do grudnia 2022 r. byłem członkiem zarządu tej organizacji.

W ostatnim czasie napisałem i wydałem książkę dotyczącą kwestii związanych z motywacją oraz skuteczną komunikacją pomiędzy trenerami a ich podopiecznymi pt.:

“Jak zacząć i wytrwać, czyli nie taki trener straszny”

Wiele lat wyczynowo uprawiałem sport, najpierw koszykówkę, a następnie biegi sprinterskie. Obecnie startuję jako amator w biegach ulicznych i jestem członkiem sportowego klubu strzeleckiego.