garden clinic gdańsk

Kolejne świetne miejsce na polskiej mapie fitness zaliczone!

Tym razem trafiłem do Garden Clinic w Gdańsku ( https://gardenclinic.pl/ ) i powiedzieć, że to kolejny klub lub studio fitness to tak jakby nic nie powiedzieć…

Placówka prowadzi swoją działalność na około 1600 mkw zupełnie nowej i do tego celu zaadaptowanej powierzchni.

Fitness/siłownia to rzeczywiście jeden z trzonów działalności tego miejsca. Klienci znajdą tu klimatyzowaną salę do sprzętu cardio i maszyny siłowe. Charakterystyczna dla tego miejsca jest naturalna zieleń, która stwarza świetny klimat i sprawia, że człowiek po prostu czuje się tam dobrze. W ramach działalności treningowej dostępna jest jeszcze sala funkcjonalna na której również odbywają się zajęcia grupowe oraz bardziej specjalistyczna sala diagnostyczno-terapeutyczna ze specjalistycznym sprzętem kardiologicznym i ortopedycznym.

Warto tu wspomnieć o części SPA oferującej basen relaksacyjny i rehabilitacyjny oraz strefę saun.

Drugim filarem tego miejsca jest działalność rehabilitacyjna, na którą składają się liczne gabinety do fizjoterapii ze sprzętem do fizykoterapii i treningu medycznego.

Działalność stricte medyczna czyli gabinety lekarskie różnych specjalności to integralna część oferty Garden Clinic, Znajdziecie tu m.in ortopedów, kardiologów, lekarzy medycyny estetycznej oraz wielu innych.

Całość uzupełniają zabiegi kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn oraz świetna restauracja, w której mieliśmy okazję zjeść pyszny lunch i wypić dobrą kawę.

Miejsca tak dopieszczonego wizualnie w każdym szczególe chyba jeszcze nie wiedziałem na własne oczy.

Z pewnością tkwi w nim ogromny potencjał i mam nadzieję, że będzie się pięknie rozwijać ponieważ jego misja i wizja jest bardzo podobna do tych jakie wyznajemy w TI Health Club i Centrum Zdrowia Chmielna.

Zdecydowanie polecam każdemu, który ceni sobie usługę na wysokim poziomie w miejscu, które nie jest tylko kolejnym fitness klubem podobnym do wszystkich pozostałych.