15.04.2023r w klubie Aktywna Strefa w podwarszawskiej Falenicy miałem ogromną przyjemność poprowadzić wykład otwarty dla biznesmenów. Na sali znajdowali się głównie przedstawiciele branży fitness/trening/rehabilitacja ale nie tylko, było kilku przedstawicieli z innych sektorów usługowych jak IT, szkoły językowe itp.

Moje wystąpienie dotyczyło konceptu TI Health Club, który od wielu lat, wraz ze wspólnikami rozwijamy.

Opowiadałem o tym jak nasz biznes wyglądał przed pandemią, jak działaliśmy w czasach lockdownów i jak wygląda to teraz oraz jakie są perspektywy na przyszłość?

Główną tematyką mojej prelekcji były produkty typu „health” oraz medyczne, które z powodzeniem implementujemy w naszym modelu TI Health Club.

Mają one wiele przewag nad tymi typowo sportowymi i fitnessowymi, które można znaleźć w zasadzie wszędzie na rynku.

Na przykładach i cyfrach pokazałem, że idąc w kierunku „health” oraz stawiając na klienta „wysokomarżowego” zamiast na tego „masowego” można osiągać bardzo satysfakcjonujące wyniki finansowe ułatwiając sobie przy tym organizację pracy i ilość potencjalnych problemów.

Dziękuję organizatorom za zaproszenie i możliwość podzielenia się moimi doświadczeniami.

Jeśli potrzebujecie porady i analizy Waszego konkretnego przypadku w nowym lub już istniejącym biznesie to proszę o kontakt:

trenerindywidualny.tg@gmail.com