• Napisałeś w tym roku książkę „Jak zacząć i wytrwać? Czyli nie taki trener straszny!” i co więcej sam ją wydałeś. Skąd taki pomysł na książkę? Dlaczego ją napisałeś? Z jakimi utrudnieniami się spotkałeś wydając ją? Co Ciebie zaskoczyło w tym procesie?
  • Czym dla Ciebie jest trening personalny? Jak powinien być on prowadzony? Z jakimi trudności może się trener spotykać podczas prowadzenia jednostek treningowych? Jakie dostrzegasz błędy popełniane przez trenerów? Czego powinni się oni wystrzegać w swojej pracy? Co może być dla nich wyzwaniem w pracy z klientem?
  • Większość trenerów ma problem z ustalaniem, ale także podnoszeniem cen za treningi. Jaką Ty masz swoją, sprawdzoną strategię cenową? Jak reagujesz, jeżeli klient mówi Ci, że jest to dla niego za drogie? Nie stać go na trening personalny? Jakich argumentów używasz?
  • Jak radzić sobie z obiekcjami klientów: brak czasu, nie dam rady, nie stać mnie, chyba jestem już za stary, nie wiem od czego zacząć, wcześniej ćwiczyłem, ale nie miałem efektów? Jakie dałbyś trenerom konkretne rady? Jakich argumentów powinni używać?
  • Jaka jest Twoja recepta na bycie ŚWIETNYM TRENEREM PERSONALNYM?

To tylko kilka pytań na jakie miałem okazję odpowiedzieć w trakcie rozmowy z Kamilą. Jeśli interesują Was tego typu zagadnienia to zachęcam do odsłuchania całej rozmowy.

https://youtu.be/5Zpt_zVRzOk