MOVO training schowroom to kolejne miejsce, związane z branżą treningów personalnych, fitness i sprzętu do ćwiczeń, które miałem okazję ostatnio odwiedzić.

Oskar Chrzanowski – właściciel opowiedział mi nieco o filozofii swojej marki, asortymencie, detalach produkcyjnych oraz planach rozwojowych na przyszłość.

Jego grupą docelową są trenerzy personalni oraz małe studia treningowe a więc target bardzo bliski moim zainteresowaniom.

Udało nam się porozmawiać o tym jak ten segment rynku się obecnie kształtuje w dużych i mniejszych miastach. Byliśmy zgodni, że dobrze zaprojektowane i przede wszystkim prawidłowo „policzone” studio treningowe ma spore szanse konkurować na tym samym terenie ze znacznie większymi klubami fitness.

MOVO training oferuje obecnie niemal kompletny asortyment do wyposażenia studia treningowego, natomiast kilka lat temu rozpoczynali swoją działalność oferując drobny sprzęt do relaksacji, odnowy biologicznej i regeneracji.

Od dłuższego czasu przymierzałem się aby przetestować ich mankiety kompresyjne na nogi do drenażu limfatycznego. Po krótkiej prezentacji i teście na własnych nogach, zdecydowałem się nabyć jeden komplet:)

Z pewnością przyda mi się on w odnowie biologicznej po ciężkich treningach biegowych natomiast moja żona włączy go do swojej oferty studia treningowego jako usługę uzupełniającą bezpośrednio po treningu lub niezależną sesję regeneracyjną.

O naszych odczuciach z użytkowania sprzętu z pewnością jeszcze napiszemy.

Oskarowi i jego firmie życzymy powodzenia i dalszego rozwoju!