Wizyta w PROUD Group

Dystrybutorzy i dostawcy sprzętu sportowo-fitnessowego to niezwykle istotny element całej naszej branży. Posiadają oni niezwykle szeroka wiedzę na temat sektora fitness i mają całą masę ciekawych spostrzeżeń, zebranych podczas współpracy z placówkami, które obsługują.

Dla tego właśnie w ostatnim czasie odwiedziłem mojego starego znajomego Jakuba Ostapczuka CEO w marce PROUD Group.

Z Kubą znamy się i utrzymujemy kontakt od wielu lat. Najpierw współpracowaliśmy na płaszczyźnie trenerskiej w TI Health Club a następnie aż do dnia obecnego korzystamy w firmie ze sprzętu marki PROUD, który w naszej specyfice pracy sprawdza się doskonale i z czystym sumieniem mogę go polecić.

Obecnie marka PROUD to duża firma o zasięgu znacznie wykraczającym poza granice Polski.

Dla tego wiedza o trendach, znajomość różnych rynków i przewidywania dotyczące przyszłości, o których rozmawialiśmy z Kubą są tak cenne. W wielu kwestiach mieliśmy bardzo podobne zdanie.

Na pewno warto będzie stawiać na jakość i indywidualne podejście do potrzeb klienta, z pewnością rynek premium nakierowany na usługi z pogranicza sportu i rehabilitacji będzie się rozwijał i z całą pewnością kilka modeli, które działają od lat i znamy je wszyscy doskonale właśnie się wyczerpują i będzie to bardzo wyraźnie zauważalne w najbliższych miesiącach.

Pracowitość, precyzyjne planowanie i konsekwencja w działaniu a do tego otwarta głowa i dużo pokory, to cechy na bazie których Kuba zbudował swój biznes. Trzymam kciuki i kibicuję dalszemu rozwojowi i myślę, że jeszcze nie jedna rozmowa o branży przed nami:)

https://www.proud-group.com/pl/